Ходова частина – одна з найголовніших систем будь-якого автомобіля, яка бере на себе основне навантаження під час руху автомобіля, забезпечуючи його стійкість, плавність руху і комфорт водія та пасажирів. Вона складається з великої кількості деталей, за справністю яких потрібно слідкувати, вчасно проводити діагностику і ремонт, замінювати зношені деталі і елементи підвіски автомобіля.

Автосервіс «Експерт Моторз» пропонує повний комплекс робіт по діагностиці і ремонту ходової частини різних марок автомобілів в м. Біла Церква. Ми працюємо з різними типами підвісок: залежними і незалежними.

Значний досвід спеціалістів, якісне професійне обладнання та склад наявних запчастин дозволяють виконувати ремонт ходової частини, рульового управління та інших систем в оптимально короткі терміни з гарантією на надані послуги.

Діагностика ходової

Перед будь-яким ремонтом ходової частини варто зробити ретельну діагностику всіх її елементів. Для цього спеціалісти автосервісу «Експерт Моторз» спочатку проводять перевірку стану підвіски і всіх супутніх вузлів. Далі оцінюють стан:

  • Амортизаторів та пружин
  • Рульових наконечників і наявність люфтів
  • Амортизаторів, важелів, пружин, опорних чашок
  • Шарових опор
  • Сайлентблоків, підшипників ступиці
  • Рульового механізму і рейки
  • Діагностують зношення гальмівних колодок, дисків, барабанів, шлангів
  • Перевіряють працездатність гальмівної системи і т. д.

Не варто наголошувати на тому, що регулярна діагностика ходової частини надто важлива для безпечної експлуатації вашого автомобіля. До того ж завдяки їй можна виявити і усунути несправності на стадії, яка ще не призвела до серйозних змін в роботі авто.

Ремонт ходової частини в нашому СТО

На основі проведеної діагностики спеціалісти автосервісу «Експерт Моторз» складають перелік необхідних робіт по ремонту ходової частини і приступають до їх виконання.

Виконуємо ремонт ходової і заміну елементів підвіски:

Особливості ремонту ходової

Особливість ремонту ходової частини полягає в парності елементів, які підлягають заміні. До прикладу, якщо є необхідність в заміні заднього підшипника, – замінюйте обидва одразу. Те ж саме стосується заміни сайлентблоків та інших парних комплектуючих.

Пам’ятайте, всі елементи підвіски взаємопов’язані, і при поломці одного з них – навантаження розподіляється між іншими, тому вчасна заміна зламаної деталі подовжує ресурс підвіски авто.

Вартість ремонту

Вартість ремонту ходової системи розраховується індивідуально і залежить від об’єму робіт та їхньої складності.

Орієнтовна вартість окремих послуг по ремонту ходової частини в автосервісі «Експерт Моторз».

Вид послугиВартість
Діагностика ходової100 грн
Заміна колодоквід 300 грн (без з/ч)
Заміна підшипників ступицівід 500 грн (без з/ч)
Заміна пильників гранативід 400 грн (без з/ч)
Заміна сайлентблокавід 100 грн (без з/ч)
Заміна сайлентблоків балкивід 2000 грн

 

Задля уникнення дороговартісного ремонту і проблем з безпекою керування авто, не відкладайте ремонт ходової частини. Якщо з’явились характерні стуки, поскрипування, погіршення керованості автомобіля тощо, ‒ звертайтесь в автосервіс «Експерт Моторз».

Проконсультуватись з майстром-приймальником або записатись на ремонт , тел.: (067) 406-91-99