Якщо ваш автомобіль раптово втратив потужність, з’явилася нерівність у роботі двигуна, збільшився розхід палива чи оливи або загорівся «чек» на панелі приладів, – це сигнал, щоб провести комп’ютерну діагностику. Ще одна причина – покупка транспортного засобу на вторинному ринку. Бортовий комп’ютер і блоки пам’яті управління основними вузлами покажуть реальний стан авто, і можуть вберегти від невдалої покупки.

В автосервісі «Експерт Моторз» ви можете здійснити якісну комп’ютерну діагностику автомобіля з дизельним ДВЗ. Наше обладнання дозволяє виявити несправності в роботі двигуна, системи запалювання, механічної коробки передач, системи блокування (ABS) і т. д. на початкових етапах і уникнути доровартісного ремонту.

Методика комп’ютерної діагностики

Діагностичне обладнання для проведення комп’ютерної діагностики складається зі спеціальних засобів контролю, – сканерів, портативних зчитувачів, які підключають до автомобіля. Далі відбувається зчитування і опрацювання кодів помилок, виявлених під час аналізу роботи двигуна та інших вузлів. Спеціальна програма, запущена на комп’ютері, використовуючи внутрішні бази, перетворює сервісні коди на словесні описи помилок, які виявлені.

Зазвичай, для того, щоб комплексно продіагностувати всі несправності транспортного засобу, спеціалісту необхідно 20-30 хв. Діагностика однієї з систем займає близько 10-15 хв.

Кількість діагностованих блоків залежить від марки автомобіля. В авто, випущених в минулому столітті, у більшості випадків взагалі немає електронних блоків діагностики, у більш пізніх автомобілях такий блок тільки один і відповідає за роботу двигуна. У сучасних автомобілях таких блоків може бути до десятка, кожен з них містить унікальну інформацію про контрольований вузол.

Незалежно від марки транспортного засобу, комп’ютерна діагностика включає в себе кілька етапів:

  1. Підключення до автомобіля сканера зі спеціальним програмним забезпеченням
  2. Зчитування кодів
  3. Отримання інформації про технічний стан автомобіля і наявні несправності
  4. Формування і узгодження необхідного ремонту.

Що діагностуємо?

Ось неповний перелік систем, які ми перевіряємо в «Експерт Моторз» за допомогою комп’ютерної діагностики:

Ціна комп'ютерної діагностики

Вартість комп’ютерної діагностики в автосервісі «Експерт Моторз» стартує від 200 грн і залежить від обсягу проведених операцій і складності роботи.

Вид послугиВартість
Комп’ютерна діагностика автомобіля з дизельним ДВЗвід 200 грн

 

Щоб проконсультуватись з майстром-приймальником, або записатися на комп’ютерну діагностику, звертайтесь за тел.: (067) 406-91-99