Свідченням проблем з карданним валом та його елементами є поява шумів і вібрацій під час руху транспортного засобу. Окрім того, навіть новий карданний вал може потребувати ремонту, якщо він не відбалансований відповідно до технічних параметрів автомобіля, має заводський брак чи механічні пошкодження. Незалежно від причини поломки кардана, варто якнайшвидше зайнятись його ремонтом, і краще довірити це професіоналам, наприклад, майстрам автосервісу «Експерт Моторз».

Сервіс «Експерт Моторз» здійснює комплекс послуг з виготовлення, балансування і ремонту карданних валів в м. Біла Церква. Для цього функціонує окремий цех, обладнаний професійним високоточним обладнанням, на чолі зі спеціалістами, які мають значний досвід ремонту карданних валів. Ми займаємось ремонтом карданних валів будь-якої складності до легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки і комерційного транспорту.

Ми ремонтуємо карданні вали, які самостійно знімаємо з автомобіля в нашому автосервісі з подальшою установкою відремонтованого агрегата, а також здійснюємо відновлення уже знятих карданів, які ви можете доставити до нас кур’єром чи будь-якою транспортною службою.

Послуги з ремонту карданних валів

Послідовність діагностики та ремонту

Після прийому карданного валу від клієнта, або ж зняття його з транспортного засобу, відбувається діагностика і дефектування вала, в результаті чого визначається схема і об’єм ремонту, а також перелік деталей, що підлягають заміні.

Основний комплекс по ремонту та відновленню карданного вала відбувається на ділянці механічної обробки, де спеціаліст розбирає агрегат, вирізає пошкоджені і зношені частини, обробляє краї труби і стикувальних поверхонь вилок, фланців для зварювальних швів; розточує посадочні місця під запресування, замінює пошкоджені деталі і т. д.

Балансування карданного валу

Після основного етапу ремонту і збирання, карданний вал піддається балансуванню, яке здійснюється на спеціальному балансувальному верстаті. Використання сучасного  обладнання і програмного забезпечення допомагає досягнути максимальної точності – до 1 г/мм2.

Саме від якості балансування карданного валу залежить термін його експлуатації, а також ресурс зношення хрестовин, підвісних опор, шліцьових з’єднань. І хоча мінімальний дисбаланс не буде відчутний в салоні автомобіля за рахунок дії еластичних елементів підвіски, проте він негативно впливатиме на термін експлуатації елементів валу.

Варто також знати, що, в разі наявності люфтів у хрестовинах, шліцьових з’єднаннях і підвісних підшипниках, балансування карданного валу абсолютно неефективне.

Вартість ремонту карданного валу

Вартість ремонту карданного валу розраховується індивідуально і залежить від низки факторів: складності робіт, часу виконання і вартості запчастин, що підлягають заміні.

Вид послугиВартість
Зняття/встановлення карданного валувід 400 грн
Балансування карданного валувід 800 грн

 

З питань ремонту карданного валу в автосервісі «Експерт Моторз» звертайтесь за тел.: (067) 406-91-994