Сервіс «Експерт Моторз» має окремий сучасний цех з механічної обробки та відновлення головок блоку циліндрів (ГБЦ), який здійснює широкий спектр робіт по ремонту ГБЦ бензинових та дизельних двигунів різних марок авто (легкові, вантажні, с/г ТЗ).

Оснащеність цеху професійним високоточним обладнанням та кваліфікація спеціалістів дозволяють виконувати ремонт чавунних і алюмінієвих ГБЦ різної складності.

Якісна діагностика ГБЦ

Складна система механізмів комплектуючих головки блоку циліндрів потребує уважної діагностики перед початком ремонту та механічної обробки.

Одним з методів діагностики і виявлення несправностей ГБЦ є візуальний огляд. Таким чином можна виявити пошкодження шпильки, сідел клапанів, корозію раковини, тріщини на поверхні агрегату.

Більш технологічний метод діагностики ГБЦ, який застосовується нашими майстрами, полягає у герметизації охолоджувальної системи. Під тиском в систему подають газ, після чого ГБЦ занурюють в гарячу воду. Використовуючи саме цей метод діагностики, можна виявити найдрібніші дефекти головки.

Етапи ремонту головки блоку циліндрів з негерметичністю водяної сорочки (втрата охолоджуючої рідини, утворення газів в розширювальному бачку, емульсія в маслі тощо):

Ремонт головки блоку циліндрів

Головка блоку циліндрів – це один з найскладніших механічних вузлів у двигуні внутрішнього згорання. І під час тривалої експлуатації двигуна зношуються клапани і сідла клапанів, направляючі втулки клапанів, які в подальшому потребують капітального ремонту і відновлення.

Ремонт головки блоку циліндрів (ГБЦ) – складний процес, який складається з комплексу операцій:

  1. Попередня технологічна мийка
  2. Тестування системи охолодження (опресовування)
  3. Розбирання та дефектування ГБЦ
  4. Заміна або відновлення клапанів
  5. Фрезерування площини
  6. Заміна направляючих втулок клапанів
  7. Заміна і виготовлення сідел клапанів
  8. Відновлення робочих фасок сідла клапана
  9. Замір і регулювання зазору клапанного механізму
  10. Зварювання ГБЦ та розточувальні роботи.

Наші спеціалісти мають значний досвід у здійсненні таких ремонтів. В результаті відновлювальних робіт, ви отримуєте повністю готовий до експлуатації агрегат, котрий за характеристиками ні в чому не поступається новому.

Ціна ремонту ГБЦ

Ремонт головки блоку циліндрів завжди є більш доступним та вигідним варіантом, аніж повна заміна вузла. Ми якісно виконуємо свою роботу, не нав’язуючи зайвих послуг, тому ви завжди знаєте, за що платите. На виконані роботи сервіс надає гарантію.

Мийка ГБЦ
Легкові200 грн
Вантажні300 грн
Тестування системи охолодження (опресування, перевірка на герметичність)
Легковівід 280 грн
Вантажні450-1200 грн
Фрезерування площини ГБЦ
Легкові200 грн
Вантажні500-900 грн
Фрезерування площини блоку циліндрів
Легкові300 грн
Вантажні700 грн

 

Стосовно запису на ремонт ГБЦ в Білій Церкві звертайтесь за тел.: (067) 406-91-99