Компанія «Експерт Моторз» понад 12 років успішно проводить діагностику та ремонт дизельної паливної апаратури для двигунів легкових і вантажних автомобілів, комерційної та спецтехніки.

У нашому сервісі ви можете зробити капітальний і поточний ремонт дизельної паливної апаратури: MOTORPAL, BOSСH, ZEXEL, DELPHI, DENSO, SIEMENS, DIESEL KIKI, Common Rail BOSCH CP1, CP2, CP3, Common Rail DELPHI, Common Rail SIEMENS, перевірку і ремонт механічних форсунок і ПНВТ, насос-форсунок і PLD-секцій.

Послуги з ремонту паливної апаратури

Після повної діагностики, виконаної за допомогою комп’ютерних програм і механічних тестів, ми виявимо, наскільки серйозна поломка дизельного паливного обладнання і запропонуємо найбільш оптимальний і вигідний варіант ремонту.

«Експерт Моторз» проводить діагностику і ремонт:

Діагностика та ремонт ПНВТ

В основі грамотного ремонту ПНВТ лежить професійна діагностика, яка охоплює широкий спектр завдань:

  • Первинна перевірка з працюючим двигуном, оцінка показників функціонування агрегату.
  • Перевірка ПНВТ на стенді в контрольованому середовищі, що дозволяє максимально точно продіагностувати агрегат.
  • Перевірка сальників, втулок і кілець ущільнювачів ПНВТ.
  • Детальне дефектування з повним розбиранням ПНВТ.

На основі результатів діагностики виконується ремонт паливного насоса високого тиску. Найчастіше доводиться усувати такі несправності:

  • Нерівномірне впорскування палива.
  • Несвоєчасне подача палива, через що порушується весь цикл роботи дизельного двигуна.
  • Закупорювання форсунок. Найчастіше ремонт дизельної апаратури зводиться до очищення форсунок або їх заміни, якщо вони сильно зношені.
  • Запах палива в салоні або під капотом. У цьому випадку потрібне діагностування і усунення проблеми, через яку паливо витікає з пристрою.

У нашому автосервісі вам допоможуть виявити причину несправності паливної апаратури і запропонують необхідний тип ремонту ПНВТ: капітальний або поточний.

Ми обслуговуємо як зняті насоси, а також самі знімаємо ПНВТ, усуваємо несправності, встановлюємо і перевіряємо роботу відремонтованого насоса на автомобілі.

Діагностика та ремонт дизельних форсунок

Може бути таке, що поломка ПНВТ не єдина і тоді необхідний ремонт паливного бака, паливопроводів високого тиску, форсунок і т. д.

Майстри нашого автосервісу проводять ретельне тестування роботи форсунок на спеціальних стендах в різних режимах (розгін, стандартний і холостий хід), після чого виконують ремонт.

Будь-яка процедура ремонту форсунок включає основні етапи:

Вартість ремонту

Вартість послуг по ремонту паливної апаратури розраховується індивідуально і залежить від ступеня ремонтопридатності деталей, зносу плунжерних пар, стану розпилювачів та ін. Після діагностики складається кошторис і узгоджується з замовником.

Орієнтовна вартість ремонту паливної апаратури дизельних двигунів в автосервісі «Експерт Моторз».

Вид послуги Вартість
Діагностика паливної апаратури від 200 грн
Зняття/встановлення ПНВТ 3 500-4 000 грн
Регулювання форсунок від 300 грн/шт.
Ремонт форсунок від 2 500 грн/шт.


Проконсультуватись з майстром-приймальником або записатись на ремонт, тел.: (067) 406-91-99