Холодоагент R134a

Автокондиціонер, як і будь-який агрегат, потребує регулярного обслуговування, яке необхідно проводити щорічно, в крайньому випадку, раз в 2 роки.

Якщо кондиціонер перестає холодити, швидше за все, в системі недостатньо фреону і потрібна заправка.

При заправці автокондиціонерів в більшості сучасних авто використовується холодоагент R134a (тетрафторетан), відомий ще як фреон. В автосервісі «Експерт Моторз» ми заправляємо автомобілі, які працюють саме на фреоні R134а.

Для повної системи кондиціонування легкового автомобіля в середньому потрібно 0,5 кг холодоагенту. Інформація щодо типу холодоагенту вашого автомобіля міститься в сервісній книжці до авто, також ці дані часто вказані на табличці під капотом.

Діагностика і ремонт автокондиціонера

Перед заправкою кондиціонера проводиться огляд і діагностика системи задля уникнення серйозних несправностей кондиціонера і даремно витрачених коштів на заправку, якщо проблема в іншому.

Якщо після заправки кондиціонер не працює, потрібна кваліфікована діагностика і, можливо, навіть ремонт. Тому важливо одразу звертатись в сервіс, який не просто займається заправкою кондиціонерів, а здійснює комплексне обслуговування і ремонт автокондиціонерів.

Діагностика та ремонт автомобільного кондиціонера передбачає перевірку вентиляторів випарника і конденсату; стану шлангів фреонопроводів на наявність перегинів; системи розподілу повітря; зношеності проводового ременя компресора; стану шківів і підшипників; цілісності електричних роз’ємів і запобіжників.

В основному страждає корпус, який вчасно необхідно обробляти спеціальним розчином. В іншому випадку на ньому будуть утворюватися цвіль, грибки і віруси, які можуть завдати шкоди вашому здоров’ю. Якщо при роботі кондиціонера є шум, це говорить про знижену напругу в електромагнітній муфті. Стук або клацання говорить про зношення підшипника чи внутрішні пошкодження компресора.

Якщо ви помітили, що ваш кондиціонер в автомобілі не вмикається або працює некоректно, звертайтесь в автосервіс «Експерт Моторз».

Ціна діагностики та ремонту

Ми  розуміємо важливість системи кондиціонування, тому виконуємо роботу в мінімально можливі терміни. Кінцева вартість послуг залежатиме від виду виконаних робіт.

Вид послугиВартість
Діагностика автокондиціонеравід 50 грн
Діагностика герметичності автокондиціонеравід 100 грн
Заправка автокондиціонера (фреон R134а)від 250 грн
Заміна муфти приводу компресоравід 400 грн
Заміна радіаторавід 500 грн

 

Проконсультуватись з майстром-приймальником або записатись в автосервіс, тел.: (067) 406-91-99