Одним з популярних типів підвіски у мікроавтобусах та вантажних автомобілях є ресорна підвіска, яка характеризується надійністю і простотою конструкції. Найчастіше такі автомобілі використовується як комерційний транспорт і піддаються активній експлуатації, через що підвіска часто виходить з ладу.

Ресори потребують ремонту або заміни, якщо зменшилась плавність ходу; відбулось помітне просідання автомобіля в одну із сторін, або значна різниця в висоті передньої і задньої частин авто; при переломі чи зношенні ресорних листів; появі корозії чи тріщин; зношенні кріплень.

Які ресори замінюємо в «Експерт Моторз»?

Компанія «Експерт Моторз» здійснює продаж, заміну та ремонт ресор до автомобілів марки Mercedes-Benz Sprinter.

Сервіс є офіційним представником ТОВ «Ямпільський ресорний завод» ‒ одного з найбільших в СНД заводу по виготовленню ресор. Завдяки високоточній обробці металу, використанню сучасних технологій та системі контролю, ресори цього виробника характеризуються високими показниками якості і надійності.

Замінюючи десятки, сотні ресор в автосервісі, ми на практиці переконались в їхній надійності. Адже до підвіски Mercedes-Benz Sprinter особливі вимоги. Автомобіль в більшості випадків піддається серйозному навантаженню, тому як при повному навантаженні, так і при відсутності вантажу, ‒ підвіска має справно виконувати свою функцію, амортизувати і поглинати струси, удари під час їзди по нерівних дорогах.

Послуги по ремонту ресор

В автосервісі «Експерт Моторз» ми виконуємо повну заміну задніх ресор до автомобілів Mercedes-Benz Sprinter на нові ямпільського виробництва, здійснюємо перебирання ресор і заміну листів, а також в індивідуальних випадках – підсилення задніх ресор.

Збільшити вантажопідйомність авто можна просто за рахунок заміни рідних ресор на ямпільські, а також завдяки збільшенню кількості листків в ресорі. Взагалі, особливість ямпільських ресор в тому, що можна реально збільшити вантажопідйомність Mercedes-Benz Sprinter з 1,5 т до 2,5-3 т.

Перелік послуг по ремонту ресор:

Спеціалісти сервісу професійно виконають заміну та ремонт листових ресор до автомобіля Mercedes-Benz Sprinter. Завдяки наявності запчастин та комплектуючих на складі, роботи будуть виконані в оптимально короткий термін.

Ціна ремонту та заміни ресор

Точна вартість ремонту чи заміни ресор в автосервісі «Експерт Моторз» розраховується індивідуально. Орієнтовна вартість подана нижче в таблиці.

Вид послугиВартість
Ресора задня з сайлентблоками, 1 шт.3500 грн
Заміна обох задніх ресорвід 1500 грн

 

Проконсультуватись з майстром-приймальником або записатись на ремонт, тел.: (067) 406-91-99