Цех по ремонту і відновленню двигунів та їх основних елементів «Експерт Моторз» оснащений необхідним професійним обладнанням для проведення широкого спектру робіт по механічній обробці деталей, в тому числі токарних, зварювальних, шліфувальних і фрезерувальних робіт.

В процесі експлуатації, перегріву агрегати зношуються і часто деформуються, саме механічна обробка дає змогу відновити параметри деталі (форму, розміри тощо) до необхідних заводських показників.

Наприклад, необхідну циліндричну зовнішню поверхню можна отримати завдяки обточуванню, шліфуванню, притиранню, поліруванню тощо, а внутрішню – з допомогою свердління, розточування, хонінгування, шліфування і т. д. Плоскі поверхні опрацьовують фрезеруванням, шліфуванням, поліруванням тощо.

Фрезерування і шліфування

В процесі ремонту близько 90% головок блоку циліндрів, 10-15% блоків циліндрів і більшість випускних колекторів піддаються процесу фрезерування (шліфування) для забезпечення площинності привалкових поверхонь, усунення подряпин, забоїн і т. д.

Спеціалісти сервісу «Експерт Моторз» проводять:

Залежно від матеріалу, з якого виготовлена деталь, а також конструкційних особливостей двигуна застосовується шліфування або фрезерування площини. Роботи проводяться на сучасному професійному обладнанні з дотриманням всіх необхідних вимог до якості і товщини знімання металу.

Токарні і зварювальні роботи

Під час проведення капітального ремонту для відновлення окремих вузлів агрегату спеціалісти нашого цеху проводять токарні і зварювальні роботи. Наприклад, значні дефекти площини головки блоку циліндрів, множинні тріщини і т. д. усуваються за допомогою зварювання.

Виготовити комплектуючу, механізм або опрацювати деталь можна за допомогою токарних робіт. Такі роботи ми не виконуємо під замовлення, а лише для потреб цеху.

Види токарних робіт в автосервісі «Експерт Моторз»:

Вартість робіт розраховується індивідуально і залежить від складності, обсягу, марки автомобіля і т. д. Вартість робіт по механічній обробці для вантажних автомобілів відрізняється в більшу сторону.

Записатись на ремонт в автосервіс «Експерт Моторз», тел.: (067) 406-91-99