Виробником автомобіля передбачені певні значення кута установки передніх і задніх коліс. Це оптимізує ходові якості, керованість авто і прямо впливає не тільки на зношення шин, економність поїздки, але і на комфорт.

Практично будь-яке втручання в підвіску автомобіля, ремонт ходової вимагає подальшого регулювання кутів установки коліс. Окрім того, з метою профілактики, рекомендується робити розвал-сходження щоразу після сезонної зміни шин.

Особливості розвал-сходження 3D

3D розвал-сходження – це новий метод у сфері технічного обслуговування автомобіля, який дозволяє створювати тривимірні зображення. Основна відчутна перевага цієї технології – це якість діагностики, вона максимально точна.

В автосервісі «Експерт Моторз» ми здійснюємо 3D розвал-сходження на стенді американського виробництва Hunter. На колеса автомобіля кріпляться не датчики, як при звичайному розвал-сходженні, а спеціальні мішені. Вимірювання проводяться за допомогою камер, які фіксують положення мішеней в просторі. Далі інформація передається на комп’ютер для створення 3D-моделі. Зміну кожного кута видно на комп’ютері в режимі реального часу.

Процес доволі швидкий і відрізняється високою точністю, оскільки комп’ютер працює за спеціальними налаштуваннями та містить базу правильних значень розвалу і сходження більшості автомобілів різних виробників.

Послідовність регулювання

Перевірку установки коліс і її регулювання в автосервісі «Експерт Моторз» здійснює кваліфікований майстер з досвідом ремонту ходової частини. Зазвичай цей процес складається з низки етапів:

  • Автомобіль встановлюють на стенд
  • В разі необхідності коригується тиск у шинах
  • Авто довантажується (якщо цього вимагає технологія)
  • На диски кріпляться мішені
  • Рівно виставляється і фіксується кермо, фіксується робоче гальмо
  • Дані фіксуються та передаються на комп’ютер для створення тривимірної моделі
  • Відбувається регулювання передньої і/або задньої осі
  • Контрольне вимірювання
  • Роздруківка результатів регулювання «до»/«після» для автовласника.

Які автомобілі обслуговуємо?

В «Експерт Моторз» можна провести регулювання більшості автомобілів висотою до 3,5 м і довжиною бази до 4,5 метрів:

Вартість розвал-сходження

Перевірка і регулювання установки коліс здійснюється лише при справній ходовій частині автомобіля. Вартість процедури в діапазоні 250-350 грн.
Вид послуги Вартість
Перевірка розвал-сходження 250 грн
Регулювання розвал-сходження: 1 вісь 300 грн
Регулювання розвал-сходження: 2 осі 350 грн
Отримати додаткову інформацію, а також записатися на розвал-сходження можна за тел.: (067) 406-91-99